Küçük ve orta ölçekli işletmelerde enerji verimli motorların kullanılmasına yönelik piyasa dönüşümü hedefiyle 7 pilot Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) yürütülen "Türkiye'de KOBİ’lerde Enerji Verimli Motorların Teşvik Edilmesi" (TEVMOT*) projesinin ilk e-bülteni yayımlandı.

E-bültende proje uygulayıcılarının görüşleri, pilot uygulama sahasındaki KOBİ ve OSB’lerin enerji verimli motor dönüşümüne ilişkin deneyimlerini aktardığı röportajlar, kısa videolar, güncel haberler, makaleler, infografikler ve proje yayınlarına yer veriliyor.

E-bültenin "Sanayide Enerji Verimli Motor Dönüşümü" temalı Haziran 2021 sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.tevmot.org.tr/tevmot-e-bulten-haziran-2021

TEVMOT paydaşlarına e-posta yolu ile gönderilen e-bültene www.tevmot.org.tr/e-bulten adresinden hem abone olabilir hem de arşiv sayılarını okuyabilirsiniz.

 

* TEVMOT Projesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (STB) Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü ve UNDP Türkiye iş birliğinde yürütülmekte ve Küresel Çevre Fonu (GEF) tarafından finanse edilmektedir. TEVMOT Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları, projenin web sitesinden (www.tevmot.org.tr) ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Facebook: facebook.com/tevmot

Twitter: twitter.com/tevmot

Instagram: instagram.com/tevmot

Linkedin: linkedin.com/company/tevmot

Icon of SDG 07 Icon of SDG 09 Icon of SDG 12 Icon of SDG 13

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global