Daha fazla


‘Daha Iyi Pamuk’ için Sektör Çalışanlarına Yönelik Eğitimler Başlıyor

İyi Pamuk (Better Cotton) uygulamalarının yaygınlaştırılma çalışmalarının bir parçası olarak 17-19-21 Ağustos 2020 tarihlerinde yapılacak olan eğitimlerProf. Dr. Cafer Mart tarafından verilecek.  


TEVMOT motor etütleri konulu eğitimler düzenliyor; sanayide enerji verimli motor piyasasında Türk EVD şirketlerinin yetkinliğini artırmaya devam ediyor

“Motor Sistemleri Denetimi” konulu eğitim serisi, Zoom üzerinden çevrimiçi olarak başladı ve serinin ilk semineri düzenlendi.  


Hedefler için İş Dünyası Platformu Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Döngüsel Ekonomiyi güçlendirmek için çevrim içi buluşuyor

Hedefler için İş Dünyası Platformu, “Kapsayıcı Büyüme-Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” ve “İklim Değişikliği-Döngüsel Ekonomi” çalışma alanlarında buluşmalarını çevrim içi olarak sürdürüyor.  


Hedefler için İş Dünyası Platform Buluşmaları Başladı!

Hedefler için İş Dünyası Platformu, çalışma alanları olan “Kapsayıcı Büyüme-Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” ve “İklim Değişikliği-Döngüsel Ekonomi” üzerine Platform Buluşmaları düzenledi.  


Coronathon Türkiye’den virüsle mücadelede 12 yaratıcı proje

Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin, üniversitelerin, sivil toplum kuruluşlarının, bakanlıkların, özel şirketlerin paydaşlığı ile yola çıkan ve koronavirüs salgını nedeniyle ortaya çıkan…  


Naci Ağbal’dan ASO Model Fabrika’ya ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Genel Sekreter Yavuz Cabbar ile birlikte ASO 1. OSB ziyaret planı kapsamında Ankara Yetkinlik ve…  


BM, iklim değişikliğiyle ilgili olarak dünyanın en büyük anketini başlattı

Bugün bir araya gelen BM yetkilileri, hükümet ve sivil toplum temsilcileri ile şöhretler ve genç aktivistler, iddialı iklim eylemi konusunda halk ile hükümetler arasındaki kopukluğu gidermeyi…  Geleceğe imza at!

Samsung’un UNDP, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Türkiye Bilişim Vakfı’yla birlikte hayata geçirdiği İnovasyon Kampüsü, nesnelerin internetinin kapsamlı şekilde ele alınacağı ilk eğitimine başlıyor.  


Kars, Sinop ve Muğla da Gelecek Turizmde dedi

Türkiye’nin dört bir yanında yerel değerleri turizme kazandıran ve yerel kalkınmaya katkı sağlayan Gelecek Turizmde’nin 2020 yılında destekleyeceği üç yeni proje belli oldu.  

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global