UNDP

Hakkımızda

Ekibimiz

Yönetim

Claudio Tomasi Mukim Temsilci claudio.tomasi@undp.org
Sukhrob Khojimatov Mukim Temsilci Yardımcısı sukhrob.khojimatov@undp.org

Yönetici Asistanları

Ala Yılmazsoy Mukim Temsilci Yönetici Sorumlusu ala.yilmazsoy@undp.org
Gözde Öztürk Mukim Temsilci Yardımcısı Asistanı gozde.ozturk@undp.org

İletişim

Faik Uyanık İletişim Koordinatörü faik.uyanik@undp.org
Bahar Paykoç İletişim Sorumlusu bahar.paykoc@undp.org
Bora Akbay
İletişim Asistanı bora.akbay@undp.org
Eren Korkmaz İletişim Asistanı eren.korkmaz@undp.org

UNDP Suriye Programı

Philippe Clerc Kıdemli Dayanıklılık Danışmanı philippe.clerc@undp.org
Tomoko Nishino Program Analisti tomoko.nishino@undp.org

Program

Seher Alacacı Temsilci Yardımcısı (Program) seher.alacaci@undp.org
Esra Ulukan Fettahoğlu Sonuç Odaklı Program Yönetimi Sorumlusu esra.ulukan@undp.org
Öykü Uluçay İzleme ve Değerlendirme Analisti oyku.ulucay@undp.org

Portföy Yöneticileri

Nuri Özbağdatlı İklim Değişikliği ve Çevre Portföy Yöneticisi nuri.ozbagdatli@undp.org
Pelin Rodoplu Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme Portföy Yöneticisi pelin.rodoplu@undp.org
Hansın Doğan Özel Sektör Programı Yöneticisi hansin.dogan@undp.org
Mustafa Ali Yurdupak Kamu Sektörü Politikaları ve Hizmetleri Portföy Yöneticisi mustafa.yurdupak@undp.org
Gözde Ata Kapsayıcı ve Demokratik Yönetişim Portföy Yöneticisi gozde.ata@undp.org
Arda Saygın Köstem Suriye Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Portföy Yöneticisi arda.kostem@undp.org

SKA Hızlandırma Laboratuvarı

Ceyda Alpay Deneyleme Yöneticisi ceyda.alpay@undp.org
Gülşah Eker Çözüm Haritalama Yöneticisi gulsah.eker@undp.org
Gökçe Tuna Keşif Yöneticisi gokce.tuna@undp.org

Sektör Yöneticileri

Hatice Dinç Doğal Kaynaklar ve Biyoçeşitlilik Sektör Yöneticisi hatice.dinc@undp.org
MÜSAİT Kimyasallar ve Atık Sektör Yöneticisi MÜSAİT
Muhyettin Sirer LED Projeleri Koordinatörü muhyettin.sirer@undp.org
Kısmet Deniz Çifçi Arslan Rekabet Edebilirlik ve Ekonomik Büyüme Projeler Koordinatörü deniz.ciftci@undp.org

Program Destek

Semiha Varol Program Destek Birimi Sorumlusu semiha.varol@undp.org
Harun Akbaş Program Destek Birimi Asistanı harun.akbas@undp.org
Serkan Meral Program Destek Birimi Asistanı serkan.meral@undp.org
Zeynep Gülsün Ayran Program Destek Birimi Asistanı zeynep.ayran@undp.org

Operasyon

Usame Yalçın Temsilci Yardımcısı (İdari ve Mali İşler) usame.yalcin@undp.org

Satınalma

Seçil Avcı Satınalma Birimi Yöneticisi secil.avci@undp.org
Murat Özerden Satınalma Yetkilisi murat.ozerden@undp.org
Mahir Taylan Özdemir Satınalma Sorumlusu taylan.ozdemir@undp.org

Finansal Kaynak Yönetimi

Bilgin Sezer Finansal Kaynak Yönetimi Sorumlusu bilgin.sezer@undp.org
Erhun Emrah Doğan Program Finans İdarecisi emrah.dogan@undp.org
Erdem Gürkaynak Finans Sorumlusu erdem.gurkaynak@undp.org

İnsan Kaynakları

Naz Çetinkaya İmirzalıoğlu İnsan Kaynakları Sorumlusu naz.cetinkaya@undp.org
İpek Örtülü İnsan Kaynakları İdarecisi ipek.ortulu@undp.org
İrem Yılmaz İnsan Kaynakları Destek Sorumlusu irem.yilmaz@undp.org

İdari İşler

Esra Tuncel Açıkgöz İdari İşler Sorumlusu esra.tuncel@undp.org
Evrim Tandoğan İdari İşler Asistanı evrim.tandogan@undp.org

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Osman Tosun Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sorumlusu osman.tosun@undp.org
Metin Turan Bilgi ve İletişim Teknolojileri Destek Sorumlusu metin.turan@undp.org

Güvenlik Destek

Ümit Seven Güvenlik Destek Sorumlusu umit.seven@undp.org

Bina Yönetimi

Metin İlhan Bina Yöneticisi metin.ilhan@undp.org

Şoförler

Hakan Bayram
Ulaştırma Asistanı hakan.bayram@undp.org
Orkun Ersoy Kıdemli Şoför orkun.ersoy@undp.org
Doğan Özdemir Şoför dogan.ozdemir@undp.org

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global