Dünyayı kasıp kavuran protesto dalgası, sağladığımız tüm ilerlemeye karşın, küreselleşen toplumumuzda bir şeylerin yolunda gitmediğinin açık bir göstergesidir.
Yeni Ufuklar, UNDP Türkiye'nin aylık elektronik dergisi. Dergide, Türkiye'de destek verilen projelere, güncel iş ilanlarına ve o ay yapılan etkinliklere ulaşabilirsiniz. Dergiyi takip etmek için abone olun.
Kurulması için ilk adımların atıldığı Adana Mesleki Eğitim Merkezi, bölgenin nitelikli işgücü ihtiyacına çözüm olacak.
United Nations Development Program (UNDP) and Adana Entrepreneurship Centre invite you to the Start-up Weekend for All that will be held between 13-15 December 2019 in Adana Entrepreneurship Centre.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Kartepe Zirvesi, 25-27 Ekim 2019 tarihlerinde "Şehircilik ve Mutlu Şehir" temasıyla gerçekleştirildi. BM Mukim Koordinatörü Alvaro Rodriguez’in açılış konuşmalarından birini yaptığı zirvede, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Mukim Temsilci Yardımcısı Sukhrob Khojimatov ise “Şehirlerin Ruhu ve Vizyonu” başlıklı oturumda konuşmacı olarak yer aldı.
Birleşmiş Milletler GEF Küçük Destek Programı (SGP), sivil toplum kuruluşlarının geliştirdiği çözüm ve uygulamalar etrafında resmi kurumlar, özel sektör ve gönüllüleri bir araya getirdi.

Harekete Geçin

 

Bize Katılın

Bize Katılın

UNDP Türkiye'de çalışmak ister misiniz? Türkiye'deki iş ilanlarımıza bir göz atın.

İş İlanları

Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Sosyal Medya kanallarımızı takip ederek ilgilendiğiniz konularda güncel kalın. UNDP'nin bireyler ve toplulukların hayatında nasıl bir yer aldığını görün.

Keşfedin

Keşfedin

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, diğer bir deyişle Küresel Hedefler, yoksulluğu ortadan kaldırmak, gezegenimizi korumak ve tüm insanların barış ve refah içinde yaşamasını sağlamak için evrensel eylem çağrısıdır.

Küresel Hedefler'i Ziyaret Edin

Türkiye Hakkında

Hakkımızda

82,003,882

Nüfus

4.49 Ton

Kişi Başına Yıllık CO2 Salımı

$24,804

Kişi Başına Düşen GSMG

0.791

İnsani Gelişme İndeksi

Hakkımızda

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global