undp-tr-sgs

Dünyanın birçok kentinde düzenlenen Sosyal Fayda Zirvesi 4. kez İstanbul’da!

Değerli basın mensubu,

Sosyal Fayda Zirvesi'nde size özel yeriniz hazır!

Sosyal Fayda Zirvesi, sosyal fayda girişimlerinde teknolojinin ve yeni medyanın etkisinin konuşulduğu küresel bir konferans. Dünyada bu yıl yedinci kez, Türkiye’de ise dördüncü kez düzenleniyor. İstanbul’daki zirve 29 Eylül 2016 Perşembe günü Şişli Marriott Oteli’nde.

Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul buluşması ulusal liderleri, yeni medya ve teknoloji uzmanlarını, sivil toplum aktivistlerini ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen konusunda uzman kişileri yeni medyanın sosyal fayda için kullanılmasına yönelik yaratıcı fikirleri ve çözümleri paylaşmak amacıyla bir araya getiriyor. #2030Şimdi temamızla "2030 yılında nasıl bir dünyada yaşamak istiyorum?" sorusunun cevabını arıyoruz.

Sahnede yer alacak birbirinden değerli konuşmacıları izleyip sizinle aynı dili konuşanlarla yan yana olacağınız ilham verici bir sosyal fayda gününe hazırlanın!

Şimdi sgsistanbul.org adresini tıklayarak Sosyal Fayda Zirvesi konuşmacılarını tanıyabilir, ayrıca zirveye kaydınızı yapabilirsiniz! Bu adreste daha önceki zirvelere ve ilgili web sitelerine linkler de bulacaksınız.

sgsistanbul.org adresinden zirveyi canlı takip edebilir, @undpturkiye Facebook ve Twitter sayfalarından da ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

 

29 Eylül’de görüşmek dileğiyle!

Medya Mensupları için kayıt: http://www.sgsistanbul.org/dms-kayit/

Genel izleyici kaydı: http://www.sgsistanbul.org/register/

Geçen senenin Sosyal Fayda Zirvesi: http://goo.gl/93kJBu

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global