"Gelecek Turizmde" projesine Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nden iki ödül

01.Oca.2014

“Gelecek Turizmde Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu”, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Derneği tarafından düzenlenen “KSS Çözümleri Pazaryeri” etkinliğinde “Sürdürülebilir Kalkınma Ödülü” ve “Paydaş Ödülü” kazandı.

Yeni Ufuklar - “Gelecek Turizmde Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu”, Anadolu Efes, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğiyle sürdürülebilir turizm modelleri yaratarak yerel kalkınmaya destek olmak amacıyla hayata geçirildi.

Avrupa KSS Kuruluşu tarafından desteklenen “KSS Çözümleri Pazaryeri” etkinliği Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından her yıl düzenleniyor.

Anadolu Efes, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP)  işbirliği ve Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı desteğiyle hayata geçirilen Gelecek 
Turizmde Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu, bu yılki etkinlikte iki ödül kazandı.

KSS Avrupa jürisinin değerlendirmesi ile “Sürdürülebilir Kalkınma Ödülü”; iş dünyası, üniversite öğrencileri ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcilerinin oylarıyla “Paydaş Ödülü”, Gelecek Turizmde Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu projesinin oldu.

Detaylar için www.gelecekturizmde.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.