“Engelsiz Yaşam” projesine Jüri özel Ödülü

28.Oca.2014

“Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) Satış ve İletişim Ödülleri 2013 Gladyatörleri’nde jüri özel ödülünü kazandı.

İstanbul - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve UNDP’nin desteğiyle Peugeot Türkiye tarafından 2013 yılında başlatılan “Engelsiz Yaşam” projesi, otomotiv sektörünün önemli ve tek ödül programı ODD Satış ve İletişim Ödülleri 2013 Gladyatörü’nü kazanan projelerden biri oldu.

15 kişiden oluşan ODD Jürisi, sürdürülebilir kalkınmayı içermesi, toplumsal kalkınmayı hedeflemesi ve gönüllülüğü teşviki nedeniyle “Engelsiz Yaşam” projesini özel ödüle layık bulduğunu açıkladı.

"Engelsiz Yaşam" projesi ile engellilere yönelik konuların yönetiminin iş modellerinde yer alması, yönetim ve çalışanlar ile paydaşları tarafından benimsenmesi ve uygulanmasını sağlamak hedeflendi.

Bu hedef doğrultusunda T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın desteği, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı işbirliği ile engellilerin hayata uyumları konusunda güçlü adımlar atıldı.

 “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesine ödülü Türk otomotiv sektörünün 49 markasını çatısı altında buluşturan Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) 6 Ocak’ta İstanbul’da düzenlediği “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2013 Gladyatörleri” töreninde verildi.

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global