Türkiye

Haber Merkezi

Son Haberler


Türkiye’deki İşletmeler Afet ve Acil Durumlara Karşı Dünyanın En Büyük Ağını Oluşturdu

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) işbirliğinde işletmeleri deprem, yangın, sel ve mülteci krizi başta olmak üzere doğal afet ve…  


TÜRKONFED ve UNDP İşletmeleri Afet Ve Acil Durumlara Karşı Hazırlayacak

TÜRKONFED ve UNDP, Türkiye’deki işletmeleri deprem, yangın, sel ve mülteci krizi başta olmak üzere doğal afet ile karmaşık acil durumlara karşı hazırlayacak bir platform kurdu.  


AB Destekli Suriye Krizine Yanıt Olarak Türkiye’de Dayanıklılık Projesi (TDP) Resmi Açılışı Ankara’da Gerçekleşti

AB tarafından finanse edilen ve UNDP tarafından uygulanan Suriye Krizine Yanıt Olarak Türkiye’de Dayanıklılık Projesi’nin (TDP) resmi açılışı, Ankara’da düzenlenen üst düzey toplantı ile yapıldı.  


Destinasyon Yönetim Örgütü Sayesinde Kemaliye Sürdürülebilir Toplum Temelli Turizm Alanında Örnek Olacak

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ortaklığı ile yürütülen Sürdürülebilir Toplum Temelli Turizm Alanında Kapasite Geliştirme Projesi kapsamında sivil…  


Dijital Tedarik Zinciri Yönetimi Temasıyla Almanya Aachen’a Çalışma Gezisi Düzenlendi

“Toplam Faktör Verimliliği (TFV) için Politika Çerçevesi Geliştirilmesine Destek Projesi” kapsamında Almanya Aachen’a çalışma gezisi düzenlendi.  


Türkiye’nin Tatlı Su Ekosistemleri Tehlike Altında

Türü zenginliği bakımından en zengin ve en çok tehdit altındaki ekosistemler olan tatlı su ekosistemleri yerkürenin %1’inden daha azını kaplıyor.  


Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul 2018

Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul 2018, Hilton Bosphorus Konferans Salonunda, iş dünyası, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları, basın ve sanat camiasından geniş bir katılımla gerçekleşti.  


KFW, İŞKUR ve UNDP Nitelikli İşgücü Yaratmak İçin Güçlerini Birleştirdi

İŞKUR ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğinde KfW Alman Kalkınma Bankası aracılığıyla yürütülen Alman Devleti tarafından finanse edilen İstihdam ve Beceri Geliştirme Projesi’nin…  

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global