BİZ KİMİZ

YÖNETİM

Irena Vojáčková-Sollorano Temsilci irena.vojackova.sollorano@one.un.org
Claudio Tomasi UNDP Türkiye Ofisi Direktörü
claudio.tomasi@undp.org
Sukhrob Khojimatov Ülke Direktörü Yardımcısı sukhrob.khojimatov@undp.org
Tuğba Akıncı Temsilci Özel Kalem tugba.akinci@undp.org

İLETİŞİM

Faik Uyanık İletişim Koordinatörü
faik.uyanik@undp.org
Ömer Kavuk
İletişim Asistanı
omer.kavuk@undp.org
Bora Akbay İletişim Asistanı
bora.akbay@undp.org

UNDP SURİYE PROGRAMI

Leontine Specker Dayanıklılık Danışmanı leontine.specker@undp.org
Ozan Çakmak
Suriye Programı Yöneticisi
ozan.cakmak@undp.org

PROGRAM

Seher Alacacı
Temsilci Yardımcısı (Program) seher.alacaci@undp.org
Esra Ulukan Fettahoğlu
Sonuç Odaklı Program Yönetimi Sorumlusu
esra.ulukan@undp.org

PORTFÖY YÖNETİCİLERİ

Nuri Özbağdatlı İklim Değişikliği ve Çevre Portföy Yöneticisi nuri.ozbagdatli@undp.org
Pelin Rodoplu
Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme Portföy Yöneticisi pelin.rodoplu@undp.org
Hansın Doğan Özel Sektör Programı Yöneticisi hansin.dogan@undp.org
MÜSAİT
Kapsayıcı ve Demokratik Yönetişim Portföy Yöneticisi  

SEKTÖR YÖNETİCİLERİ

Bahtiyar Kurt
Ormancılık Sektör Yöneticisi bahtiyar.kurt@undp.org
Bülent Açıkgöz Yerel Sosyo-Ekonomik Kalkınma Sektör Yöneticisi
bulent.acikgoz@undp.org
Gözde Ata İnsan Hakları ve Hukukun Üstünlüğü Sektör Yöneticisi
gozde.ata@undp.org
Mahmut Osmanbaşoğlu
Kimyasallar ve Atık Sektör Yöneticisi mahmut.osmanbasoglu@undp.org

PROGRAM DESTEK BİRİMİ

Semiha Varol
Program Destek Birimi Sorumlusu semiha.varol@undp.org
Arzu Aypar Tekbaş Program Destek Birimi Asistanı
arzu.aypar@undp.org
Ebru Tuncel Şenol Program Destek Birimi Asistanı ebru.senol@undp.org

OPERASYON

Usame Yalçın Temsilci Yardımcısı (İdari ve Mali İşler)
usame.yalcin@undp.org

SATINALMA

Seçil Avcı Satınalma Birimi Yöneticisi
secil.avci@undp.org
Meral Mungan Arda
Satınalma Portföy İdarecisi
meral.mungan-arda@undp.org
Naz Özgüç
Satınalma Portföy İdarecisi naz.ozguc@undp.org
MÜSAİT
Satınalma Sorumlusu
 

FİNANSAL KAYNAK YÖNETİMİ

Bilgin Sezer Finansal Kaynak Yönetimi Sorumlusu
bilgin.sezer@undp.org
Erdem Gürkaynak Finans Asistanı
erdem.gurkaynak@undp.org
MÜSAİT Program Finans İdarecisi
erdem.gurkaynak@undp.org

İNSAN KAYNAKLARI

Naz Çetinkaya İmirzalıoğlu İnsan Kaynakları Sorumlusu naz.cetinkaya@undp.org
MÜSAİT İnsan Kaynakları İdarecisi
 

İDARİ İŞLER

Esra Tuncel Açıkgöz
İdari İşler Sorumlusu esra.tuncel@undp.org
İrem Yılmaz
İdari İşler Asistanı irem.yilmaz@undp.org
Ceren Koçoğlu Destek Hizmetleri Sorumlusu
ceren.kocoglu@undp.org

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Osman Tosun
Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sorumlusu osman.tosun@undp.org
MÜSAİT Bilgi ve İletişim Teknolojileri Destek Sorumlusu  

GÜVENLİK DESTEK

MÜSAİT Güvenlik Destek Sorumlusu
 

ŞÖFÖRLER

Ertan Fidanol
Kıdemli Şöför
ertan.fidanol@undp.org
Barışkan Karahan
Şöför bariskan.karahan@undp.org
Hakan Bayram Şöför hakan.bayram@undp.org

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global