Sosyal Fayda Zirvesi 2014

İstanbul buluşması

Bizi canlı izleyin


Broadcast live streaming video on Ustream

Türkiye'de ikinci kez düzenlenecek Sosyal Fayda Zirvesi 2014 İstanbul buluşması 23 Ekim'de yapılıyor. Buluşmada Türkiye'nin her yerinden bireyler, teknoloji ve yeni medyanın 2030’a kadar herkes için eşitliği nasıl sağlayabileceği üzerine düşüncelerini paylaşacak.

UNDP'nin de ev sahipliği yaptığı Küresel Sosyal Fayda Zirvesi ise 21-22 Eylül tarihlerinde New York'ta beşinci kez düzenlendi.

Sosyal Fayda Zirvesi 2014 İstanbul buluşmasında “Teknoloji, inovasyon ve yeni medya, toplumsal fayda için nasıl kullanılabilir?’ sorusuna cevap aranıyor.

Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul buluşması 23 Ekim 2014 Perşembe saat 14.00'te başlayacak.

Twitter ve Devex’ten üst düzey isimlerin de aralarında bulunduğu konuşmacılar, İstanbul’daki Sosyal Fayda Zirvesi etkinliğinde, teknoloji ve yeni medyanın 2030’a kadar herkes için eşitliği nasıl sağlayabileceği üzerine düşüncelerini paylaşacak.

İnternet üzerinden canlı olarak yayınlanacak buluşmada Türkiye'nin her yerinden bireyler, görüşlerini ve sorularını katılımcılara iletebilecekler.

Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için bit.ly/sosyalfayda adresini ziyaret edebilirsiniz. Tartışmaya katılmak için sosyal medyada #2030Şimdi etiketini kullanabilirsiniz.

Konferans dili İngilizce ve Türkçe’dir. Konferans sırasında simultane çeviri sağlanacaktır.

2013 Sosyal Fayda Zirvesi

Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul buluşması ilk kez geçen sene düzenlenmişti. Buluşmada, 2030 yılında istediğimiz dünyayı yaratmak için yaratıcı ve yenilikçi sosyal fayda projeleri ile bakış açılarımızın değişmesi gerektiği vurgulanmıştı.

UNDP Türkiye, Ericsson, Google, Kadir Has Üniversitesi, Webrazzi ve Birleşmiş Milletler Gönüllüleri’nin işbirliği ile düzenlenen Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul buluşması, 24 Eylül 2013’te Kadir Has Üniversitesi’nde yapıldı.

Buluşmada, sosyal fayda, gençlik çalışmaları ve yenilikçi teknoloji alanında çalışan gençler ve genç liderler ile toplumun değişiminde aktif olarak rol alan bireyler deneyimlerini, karşılaştıkları zorlukları ve geleceğe yönelik düşlerini paylaştı.

Helen Clark - 2014 Sosyal Fayda Zirvesi için çağrı

 

Sosyal Fayda Zirvesi nedir?


21-22 Eylül tarihlerinde Birleşmiş Milletler Haftası sırasında düzenlenen Sosyal Fayda Zirvesi, dinamik bir topluluk olan küresel liderleri bir araya getiriyor. Zirvede, yaratıcı düşünmenin ve teknolojinin karşılaştığımız en önemli güçlüklerin çözümündeki önemi tartışılıyor.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

+ Sosyal Fayda internet sitesini ziyaret edin


Sosyal Fayda Zirvesi'nden ilham alan +SosyalFayda internet sitesi aynı vizyonu paylaşan yenilikçi küresel topluluğu bir araya getiriyor: Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için teknolojinin ve yeni medyanın gücünden yararlanmak.

+SosyalFayda internet sitesi ile bireyler deneyimlerini aktarabilir, birlikte çalışabilir, yerel ve küresel gündemleri etkileyebilir ve vizyonu faaliyete dönüştürmek için yeni çözüm yolları üretebilir.

+SosyalFayda internet sitesini ziyaret edin.

Sosyal Fayda Zirvesi 2014 İstanbul buluşmasına katılın
Ücretsiz biletinizi almak için tıklayın
Konferansımızın konuşmacıları kimler?
Etkinliğin gündemi için tıklayınız

 

Ne zaman: 23 Eylül 2014, 14.00 

Nerede: İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Konferans Salonu, İstanbul

 

Buluşma nerede?

  

Tartışmaya siz de katılın
thumbnail

#2030Şimdi etiketiyle siz de tartışmaya katılın.

Tüm dünyadaki Sosyal Fayda Zirvesi buluşmaları

 

2013 Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul buluşması
  • Sosyal Fayda Zirvesi 2013, İstanbul buluşması - 24 Eylül 2013
  • Sosyal Fayda Zirvesi 2013, İstanbul buluşması - 24 Eylül 2013
  • Sosyal Fayda Zirvesi 2013, İstanbul buluşması - 24 Eylül 2013
  • Sosyal Fayda Zirvesi 2013, İstanbul buluşması - 24 Eylül 2013
  • Sosyal Fayda Zirvesi 2013, İstanbul buluşması - 24 Eylül 2013
  • Sosyal Fayda Zirvesi 2013, İstanbul buluşması - 24 Eylül 2013

Diğer fotoğraflar içinFlickr