UNDP

Hakkımızda

Ekibimiz

Yönetim

Irena Vojáčková-Sollorano Temsilci irena.vojackova.sollorano@one.un.org
Claudio Tomasi UNDP Türkiye Ofisi Direktörü claudio.tomasi@undp.org
Sukhrob Khojimatov Ülke Direktörü Yardımcısı sukhrob.khojimatov@undp.org
Tuğba Akıncı Temsilci Özel Kalem tugba.akinci@undp.org

İletişim

Faik Uyanık İletişim Koordinatörü faik.uyanik@undp.org
Ömer Kavuk İletişim Asistanı omer.kavuk@undp.org
Bora Akbay İletişim Asistanı bora.akbay@undp.org

UNDP Suriye Programı

Leontine Specker Dayanıklılık Danışmanı leontine.specker@undp.org

Program

Seher Alacacı Temsilci Yardımcısı (Program) seher.alacaci@undp.org
Esra Ulukan Fettahoğlu Sonuç Odaklı Program Yönetimi Sorumlusu esra.ulukan@undp.org

Portföy Yöneticileri

Nuri Özbağdatlı İklim Değişikliği ve Çevre Portföy Yöneticisi nuri.ozbagdatli@undp.org
Pelin Rodoplu Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme Portföy Yöneticisi pelin.rodoplu@undp.org
Hansın Doğan Özel Sektör Programı Yöneticisi hansin.dogan@undp.org
Bülent Açıkgöz Kamu Sektörü Politikaları ve Hizmetleri Portföy Yöneticisi bulent.acikgoz@undp.org
MÜSAİT Kapsayıcı ve Demokratik Yönetişim Portföy Yöneticisi  

Sektör Yöneticileri

Bahtiyar Kurt Ormancılık Sektör Yöneticisi bahtiyar.kurt@undp.org
Gözde Ata İnsan Hakları ve Hukukun Üstünlüğü Sektör Yöneticisi gozde.ata@undp.org
Mahmut Osmanbaşoğlu Kimyasallar ve Atık Sektör Yöneticisi mahmut.osmanbasoglu@undp.org

Program Destek

Semiha Varol Program Destek Birimi Sorumlusu semiha.varol@undp.org
Arzu Aypar Tekbaş Program Destek Birimi Asistanı arzu.aypar@undp.org
Serkan Meral Program Destek Birimi Asistanı serkan.meral@undp.org
Zeynep Gülsün Ayran Program Destek Birimi Asistanı zeynep.ayran@undp.org

Operasyon

Usame Yalçın Temsilci Yardımcısı (İdari ve Mali İşler) usame.yalcin@undp.org

Satınalma

Seçil Avcı Satınalma Birimi Yöneticisi secil.avci@undp.org
Demet Pekince Satınalma Sorumlusu demet.pekince@undp.org
Baran Türker Satınalma Asistanı secil.avci@undp.org
Mahir Taylan Özdemir Satınalma Asistanı secil.avci@undp.org
Merve Gözde Öztepe Satınalma Destek Uzmanı (GTWDP) gozde.oztepe@undp.org
Meral Mungan Arda Satınalma Portföy İdarecisi meral.mungan-arda@undp.org
Naz Özgüç Satınalma Portföy İdarecisi naz.ozguc@undp.org

Finansal Kaynak Yönetimi

Bilgin Sezer Finansal Kaynak Yönetimi Sorumlusu bilgin.sezer@undp.org
Erhun Emrah Doğan Program Finans İdarecisi emrah.dogan@undp.org
Erdem Gürkaynak Finans Asistanı erdem.gurkaynak@undp.org

İnsan Kaynakları

Naz Çetinkaya İmirzalıoğlu İnsan Kaynakları Sorumlusu naz.cetinkaya@undp.org
MÜSAİT İnsan Kaynakları İdarecisi  

İdari İşler

Esra Tuncel Açıkgöz İdari İşler Sorumlusu esra.tuncel@undp.org
İrem Yılmaz İdari İşler Asistanı irem.yilmaz@undp.org

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Osman Tosun Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sorumlusu osman.tosun@undp.org
Metin Turan Bilgi ve İletişim Teknolojileri Destek Sorumlusu metin.turan@undp.org

Güvenlik Destek

Ümit Seven Güvenlik Destek Sorumlusu umit.seven@undp.org

Bina Yönetimi

Metin İlhan Bina Yöneticisi metin.ilhan@undp.org

Şoförler

Ertan Fidanol Kıdemli Şöför ertan.fidanol@undp.org
Barışkan Karahan Şöför bariskan.karahan@undp.org
Hakan Bayram Şöför hakan.bayram@undp.org

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global