UNDP

Hakkımızda

Ekibimiz

Yönetim

Claudio Tomasi Temsilci Vekili claudio.tomasi@undp.org
Sukhrob Khojimatov Direktör Yardımcısı sukhrob.khojimatov@undp.org

İletişim

Faik Uyanık İletişim Koordinatörü faik.uyanik@undp.org
Bikem Ahıska İletişim Asistanı bikem.ahiska@undp.org
Bora Akbay
İletişim Asistanı bora.akbay@undp.org

UNDP Suriye Programı

Leontine Specker Kıdemli Dayanıklılık Danışmanı leontine.specker@undp.org

Program

Seher Alacacı Temsilci Yardımcısı (Program) seher.alacaci@undp.org
Esra Ulukan Fettahoğlu Sonuç Odaklı Program Yönetimi Sorumlusu esra.ulukan@undp.org

Portföy Yöneticileri

Nuri Özbağdatlı İklim Değişikliği ve Çevre Portföy Yöneticisi nuri.ozbagdatli@undp.org
Pelin Rodoplu Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme Portföy Yöneticisi pelin.rodoplu@undp.org
Hansın Doğan Özel Sektör Programı Yöneticisi hansin.dogan@undp.org
Bülent Açıkgöz Kamu Sektörü Politikaları ve Hizmetleri Portföy Yöneticisi bulent.acikgoz@undp.org
Sezin Üskent Kapsayıcı ve Demokratik Yönetişim Portföy Yöneticisi sezin.uskent@undp.org
Burçe Dündar Suriye Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Portföy Yöneticisi burce.dundar@undp.org

Sektör Yöneticileri

Bahtiyar Kurt Doğal Kaynaklar ve Biyoçeşitlilik Sektör Yöneticisi bahtiyar.kurt@undp.org
Mahmut Osmanbaşoğlu Kimyasallar ve Atık Sektör Yöneticisi mahmut.osmanbasoglu@undp.org

Program Destek

Semiha Varol Program Destek Birimi Sorumlusu semiha.varol@undp.org
Serkan Meral Program Destek Birimi Asistanı serkan.meral@undp.org
Zeynep Gülsün Ayran Program Destek Birimi Asistanı zeynep.ayran@undp.org

Operasyon

Usame Yalçın Temsilci Yardımcısı (İdari ve Mali İşler) usame.yalcin@undp.org

Satınalma

Seçil Avcı Satınalma Birimi Yöneticisi secil.avci@undp.org
Baran Türker Satınalma Asistanı secil.avci@undp.org
Mahir Taylan Özdemir Satınalma Asistanı secil.avci@undp.org
Merve Gözde Öztepe Satınalma Destek Uzmanı  gozde.oztepe@undp.org

Finansal Kaynak Yönetimi

Bilgin Sezer Finansal Kaynak Yönetimi Sorumlusu bilgin.sezer@undp.org
Erhun Emrah Doğan Program Finans İdarecisi emrah.dogan@undp.org
Erdem Gürkaynak Finans Asistanı erdem.gurkaynak@undp.org

İnsan Kaynakları

Naz Çetinkaya İmirzalıoğlu İnsan Kaynakları Sorumlusu naz.cetinkaya@undp.org
İrem Yılmaz İnsan Kaynakları Destek Sorumlusu irem.yilmaz@undp.org
Pınar Konay İnsan Kaynakları Yöneticisi pinar.konay@undp.org

İdari İşler

Esra Tuncel Açıkgöz İdari İşler Sorumlusu esra.tuncel@undp.org
Evrim Tandoğan İdari İşler Asistanı evrim.tandogan@undp.org

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Osman Tosun Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sorumlusu osman.tosun@undp.org
Metin Turan Bilgi ve İletişim Teknolojileri Destek Sorumlusu metin.turan@undp.org

Güvenlik Destek

Ümit Seven Güvenlik Destek Sorumlusu umit.seven@undp.org

Bina Yönetimi

Metin İlhan Bina Yöneticisi metin.ilhan@undp.org

Şoförler

Ertan Fidanol Kıdemli Şöför ertan.fidanol@undp.org
Orkun Ersoy Şöför orkun.ersoy@undp.org
Hakan Bayram Şöför hakan.bayram@undp.org

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global