UNDP ve TÜRKONFED iş birliği ile Şanlıurfa’daki KOBİ'lerin kapasitesini güçlendirmek amacıyla iki aşamalı bir kapsayıcı iş eğitimi organize edildi.
Yeni Ufuklar, UNDP Türkiye'nin aylık elektronik dergisi. Dergide, Türkiye'de destek verilen projelere, güncel iş ilanlarına ve o ay yapılan etkinliklere ulaşabilirsiniz. Dergiyi takip etmek için abone olun.
İŞKUR’un kurumsal kapasitesini güçlendirmek amacıyla yola çıkan İstihdam ve Beceri Geliştirme Projesi’nde, Kurumsal Kapasite ve Dijital Olgunluk Değerlendirme Süreci tamamlandı.
“Bir sistemin kendini devam ettirmek için uzun vadeli yeniden üretimi” anlamına gelen “sürdürülebilirlik” kavramını esas alan FESTTOGETHER, eğlence ve müzik vadederken gençleri dünyaya sahip çıkmaya çağırıyor.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Limak ve UNDP tarafından, kadınların güçlenmesi için “Türkiye’nin Mühendis Kızları” ile eğitim alanında başlatılan proje çalışma yaşamına taşınıyor.
UNDP’nin düzenlediği ve politikaya yön verenler, aktivistler, iş insanları ve alanında uzman kişilerin dönemimizin güncel konularını tartıştığı İstanbul Kalkınma Diyalogları (IDD), bu yıl 27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Harekete Geçin

 

Bize Katılın

Bize Katılın

UNDP Türkiye'de çalışmak ister misiniz? Türkiye'deki iş ilanlarımıza bir göz atın.

İş İlanları

Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Sosyal Medya kanallarımızı takip ederek ilgilendiğiniz konularda güncel kalın. UNDP'nin bireyler ve toplulukların hayatında nasıl bir yer aldığını görün.

Keşfedin

Keşfedin

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, diğer bir deyişle Küresel Hedefler, yoksulluğu ortadan kaldırmak, gezegenimizi korumak ve tüm insanların barış ve refah içinde yaşamasını sağlamak için evrensel eylem çağrısıdır.

Küresel Hedefler'i Ziyaret Edin

Türkiye Hakkında

Hakkımızda

82,003,882

Nüfus

4.49 Ton

Kişi Başına Yıllık CO2 Salımı

$24,804

Kişi Başına Düşen GSMH

0.791

İnsani Gelişme İndeksi

Hakkımızda

UNDP Dünyada

Buradasınız UNDP Türkiye 
Git UNDP Global